fde3141a959411e28a2e22000a1fbc67_7
בית חולים בעין חרוד - 1926
6ea08de8302f11e290cd22000a1f90d7_7
333cd176959711e2829522000a1fa769_7
עין חרוד איחוד - היום
En-Harod-2013_012
מעיין חרוד - 1923
עין חרוד בשנות ה 30
חדר האוכל
ביצות בעמק
מחנה אוהלים - עין חרוד
מחנה אוהלים - עין חרוד
ריקור 2006
עין חרוד - 1937
עמק חרוד - צילום אסף סלומון
עמק חרוד - צילום אסף סלומון
העמק הוא חלום
En-Harod-2013_03
עין חרוד ליד המעיין
ריקור - מבט אלכסוני
אמא אדמה
אדמות עין חרוד טרם יישובן
החברה טובלים - 1924
עין חרוד איחוד מבט מהגבעה
En-Harod-2013_01
מחזורים (כיתות)
רשימה שמית של בוגרי בית הספר לפי מחזורים
רשימה זו הוכנה בעזרתו האדיבה של יורם רגב - ארכיון עח"א.
במקרה של טעות או השמטה (טל"ח), אנא, פנה לארכיון עח"א לתיקון. - archive@en-harod.org  

מחזור א' תרפ"ח 1928
1. נחום ניצן
2. אריה זכאי
3. זרובבל גלעד
4. מרים סובילוב
5. חנה בנארי
6. בתיה אלקין
7. יצחק חנקין
8. יצחק ברקאי
9. שלמה גוריון
10. טובה שולמן
11. אהרון לסקוב
12. צבי ינילוב

מחזור ב' תרצ"ג 1933
1. גאולה מחנימית
2. שולמית קוקסו
3. יצחק חרמוני
4. ישראל סטוקלמן
5. שושנה ינילוב
6. יצחק שולמן
7. יוסף חנקין
8. שמואל
9. בנימין

מחזור ג' תרצ"ה 1935
1. חנה ליפשיץ
2. רינה שץ
3. עמנואל ליפשיץ
4. משה טבנקין
5. אברהם זרחי
6. מושה קוקסו
7. יעקוב בולשן
8. עמיהוד
9. דב שטורמן
10. מרדכי ליבמן

מחזור ד' תרצ"ח 1938
1. נחמיה שיין
2. משה שטורמן
3. עדינה דורסיני
4. עמליה בנארי
5. זהבה כספי
6. שרה סלוצקין
7. איה סבוראי
8. דרורה מחנימית
9. נפתלי קרפובסקי
10. יוסף טבנקין
11. משה הרשליקוביץ
12. עובד מיכאלי
13. שרה ליכטר
14. חזי ריבקאי
15. שולמית הופמן
16. שולמית לונדון
17. יצחק הקטין
18. גרשם אופנייהם
19. יובל בן דוד
20. יוסיק ריז'ק
21. נעמי זרחי
22. רבקה
23. טובית
24. שמואל

מחזור ה' תרצ"ט 1939
1. עמוס גולדשטיין
2. אשכול כרמי
3. מנחם אריאב
4. ישעיהו בן אליהו
5. יוסף רייכנשטיין
6. שם מיכאלי
7. אברהם חן
8. יוחאי סבוראי
9. אבשלום אלברטון
10. דבורה שטורמן
11. נירה חן
12. יעל תמרין
13. אוריאלה מלץ
14. חיים ליפשיץ
15. רות ברגילבסקי
16. רות נגרי
17. שולה שבום
18. אסף שימחוני
19. גדעון כנעני
20. ראומה פופקו
21. דבורה שמי
22. עקיבא
23. חיים חרודי
24. נחום ניישט
25. אריה אלקינד
26. משה בן צבי
27. יעקוב ינאי

מחזור ו' תש"א 1941
1. ראובן ריכנשטיין
2. ירובעל לביא
3. יאיר רוזנבלום
4. עזי ציזלינג
5. עזי עממי
6. ארי אפתיקר
7. יונתן אדר
8. צפרירה צירקין
9. מיה זביקלסקי
10. שולמית סלפטר
11. חנה טבנקין
12. תמר בלוך
13. רות חייקין
14. אראלה שפרוני
15. תמר תמרין
16. שושנה חרמוני
17. דני קלימן
18. יעל שיינבוים
19. יהודית שיינבוים
20. קומם הפטר
21. סולל שפרן
22. יהושע ליפסקי
23. מיכאל בן דור
24. זרובבל הורביץ
25. נעמי הנדלר
26. רוני שמחוני
27. מרם בן יאיר
28. יהודה וולפסון
29. נועה פופקה
30. דלילה איסרזון
31. שרה עזרא
32. אברהם
33. ברלה נדל
34. הלל ויין
35. דן לנס
36. ישראל פייגל
37. משה הורביץ
38. משה רזניק
39. מיה ונסקי
40. אביגדור גלביץ

מחזור ז' תש"ד 1944 (כתת העוזרדים)
1. עוזימרוד בראילובסקי
2. חגי אדר
3. אהוד ריכנשטין
4. אהוד אוסטרן
5. שמריהו חייקין
6. נועה בן עזרא
7. דליה כרמי
8. פרנצי קלנר
9. תחיה קמחי
10. רחל סבוראי
11. יצחק עממי
12. עמי ליבמן
13. נמרוד לויטה
14. שושנה קריגר
15. חיים שמואלי
16. חיים אהוביה
17. גיורא ריכמן
18. דניאל בן מאיר
19. בן עמי רוזנפלד
20. ימימה לויב
21. שרה פרידמן
22. רות חסין
23. יוחנן כנעני
24. זלמן נגרי

מחזור ח' תש"ה 1945
1. בנין פנסקי
2. נפתלי לבנון
3. נגה צירקין
4. נעמי קרפובסקי
5. אבנר בן אליהו
6. רפי מלץ
7. טליה אלברטון
8. דיצה ינאי
9. תלמה מורין
10. שושנה זסלבסקי
11. יוסף אשכנזי
12. הגר סירני
13. חיה גורביץ
14. אהובה גלעדי
15. רות מאירוב
16. יהודית פנס
17. אילנה לביא
18. דן אבידן
19. שורה אתר
20. יגאל נאור
21. עמרי אריאב
22. תמה שטורמן
23. רנה חרודי
24. אסתר ורדי
25. גדעון שפרן
26. דרור טל
27. יעקוב הורביץ
28. ניר דורסיני
29. אסף ליפשיץ
30. אמנון אגמי
31. יעקוב הרהורדי
32. יובל ציזלינג
33. דוד סגל
34. נעמי מדברי
35. רן ברגילבסקי
36. מלכה כץ
37. מרים גולדברג
38. אמנון לדרר
39. מיכאל גולדשטיין

מחזור ט' תש"י 1946
1. עוזי נור
2. גדעון ארז
3. נחום גור אריה
4. אברהם סלוקין
5. עמליה בלוך
6. גילה גרדי
7. מיכל שילגי
8. יורה ארצי
9. נעמי שמואלי
10. אשר גולן
11. מיכאל עץ חיים
12. אמנון בן צבי
13. יוסף מיכאלי
14. מיכה משי
15. עזה כהן
16. רזיה תמרין
17. רות קרפובסקי
18. ניצה צירקין
19. רחל חן
20. זהר גולדשידט
21. אמירה ריכמן
22. אהרון שמי
23. עפרה חיטריק
24. גינה שמרגד
25. חיים קונפיטין
26. משה הררי
27. שרה דוידוביץ
28. אמנון רוחין
29. גדעון זסלבסקי
30. איתן ירקוני
31. לילה גולדברג
32. חיים אטלס
33. זהבה
34. רות ברינמן
35. אריה
36. שמעון

מחזור י' תש"ז 1947
1. אהוביה טבנקין
2. אורי ברנד
3. אילן אלברטון
4. אשל הכסלר
5. דוד גבעול
6. דן צביק
7. דפנה סבוראי
8. הדר קמחי
9. הלל לביא
10. זהר רזניק
11. זיר וולוזינסקי
12. יהודה זינגר
13. יאיר בן ארי
14. יגאל נודל
15. יואל אייצי
16. יפה רבנר
17. יעל סמילנסקי
18. לילית לוינזון
19. מיכה אופנהיימר
20. נחום סלנט
21. נעם לויב
22. עודד כהן
23. עפר כרמי
24. צלילה דובי
25. צלה הלוי
26. צפורה מרגולין
27. רות לישקיס
28. רחל זכאי
29. שלמה פסחזון
30. שמואל בן דור
31. שמעון שיפרוני
32. שרה דובשני
33. תמר נוז'יק
34. פנינה רוזנברג
35. יובל גלס
36. יאיר בן צבי
37. אורי עץ חיים
38. אמיר פרג
39. חזי רוזנבלום
40. זהרה רוזניק
41. חנן טיטל
42. אריה דרוקר
43. זיוה פלק
44. רות ליבל
45. רחל פיין
46. אסנת סדנאית
47. אופירה כנעני
48. ניצה ביגון
49. יהודית הפטר
50. תמר רוזנבוים
51. אמנון רוזנבוים
52. אמנון ורדי
53. רחל שפירא
54. שלומית שרודק
55. עפרה לביא
56. משה אבידן
57. חיים פילקנשטיין
58. עמר בנארי
59. גדעון ברוידא

מחזור י"א תש"א 1948
1. אורה נודל
2. אילה כרמי
3. אלישבע הופמן
4. אסתר מינץ
5. גדעון צינה
6. גיל לביא
7. דוד ליבל
8. דליה בן יעקוב
9. זאב משלי
10. זהרה לצטר
11. יחזקאל הולדנגרבר
12. יעל בן דעת
13. מלאכי צימרמן
14. משה ציון
15. משה דוז'נסקי
16. סטפי קלנר
17. עזי גלר
18. עילו אידלשטיין
19. עמיקם סלנט
20. צבי איכנברגר
21. ציונה יזרעאלי
22. רחל אהוביה
23. שמואל שפיגל
24. אפרים צוקר
25. רחל עממי
26. שרה שטנר

מחזור י"ב + מחזור י"ג תש"י 1950
1. אורה אשכנזי
2. אוריאל אדר
3. איתן כהן
4. ארי גרדי
5. גד ריכמן
6. דליה אדלשטיין
7. דניאל וולוז'נסקי
8. דוד דר
9. המרא נאור
10. זהר רוזנבלום
11. יצחק אגמי
12. מרים סלוצקין
13. עמיצור אור
14. עלי סורקין
15. עדו נאויבואר
16. צבי ציון
17. רבקה בנארי
18. רבקה טייטל
19. רבקה דרוזדובסקי
20. שמואל סהר
21. שרה גבעול
22. תמר רימוני
23. בתיה שצ'ופק
24. אסף בן צבי
25. זכרי קוינט
26. אורי דובי
27. ישראל סמילנסקי
28. מרים בן עזרא
29. שונמית גור אריה
30. עליזה עץ חיים
31. לביאה אוסטרן
32. יעקב גולדשמידט
33. עלי בראילובסקי
34. עינה ארצי
35. שרה רייכנשטיין
36. אפרת דורסיני
37. חגית ברוידא
38. לאה לוריא
39. גלילה יזרעאלי
40. יהודית צירקין

מחזור י"ד תשי"א 1951
1. דוד שעשוע
2. זיוה מאירי
3. שלום אילתי
4. אלדמע מיז'ירובסקי
5. דליה ברנשטיין
6. משה בנקובר
7. נחום אורליק
8. עופרה אודם
9. אראלה סדנאי
10. זהר אדלשטיין שהם
11. נעמי יערי
12. תרצה קראוס
13. בן צבי אסתר
14. איה שחר
15. עזי פרומר
16. רנה פנסקי
17. יעל מצקביץ
18. יגאל לב
19. עתליה חייט
20. רחל חודרובסקי
21. צפרה לסקר
22. אריה אכמון
23. רות אבני
24. נורית זכאי
25. רחל דורמן
26. רנה אבן
27. נעמי פלג

מחזור ט"ו תשי"ב 1952
1. אורי אופנהיימר
2. אורה בן דוד
3. אליהו ליש
4. ארזה סבוראי
5. דן כהן
6. זאב סלוצקין
7. טלה בר חיים
8. יוכבד ירוסלביץ
9. יונתן בוירסקי
10. יורם נהרי
11. מאיר הר ציון
12. נורית זמירי
13. נירה הרמן
14. נעמי זינגר
15. עדה ברגילבסקי
16. עמליה גפן
17. עמרם ברקאי
18. רחל שטנר
19. שלמה פינקלשטיין
20. שרה תמרין
21. תמר שמואלי
22. ישי צימרמן

מחזור ט"ז תשי"ג 1953
1. איה בן אליהו
2. איתמר ינאי
3. אליעזר גולן
4. אראלה אוסטרן
5. דבורה בראל
6. יצחק בירנבוים
7. יצחק הליבני
8. נעה לצטר
9. עילי יחיאלי
10. צפורה ליבנה
11. רבקה בוכנר
12. רינה חרמוני
13. רנה מלץ
14. שמשון כוכב

מחזור י"ז תשי"ד 1954
1. יוסף אבידן
2. אברהם בורובסקי
3. יעקב גוטרמן
4. נחמה דובי
5. אלישבע גפן
6. אורי כהן
7. אברהם לוי
8. צבי נור
9. נורית פונדק
10. אריה פרוינד
11. יוחאי קמחי
12. אוריאל רימוני
13. דב תמרי

מחזור י"ח תשט"ו 1955
1. אהרון ארצי
2. בתיה בר חיים
3. גיתה קורז'יץ
4. יהודית דרוזדובסקי
5. יהודית דגן
6. יוסי סמילנסקי
7. יוסף ראובן
8. נטע ביבר
9. נינה גורן
10. ניצה לסקר
11. עמי שפירא
12. צפורה אשכנזי
13. רות נשר

מחזור י"ט תשט"ז 1956
1. אבישג גור אריה
2. אילה לוריא
3. אליהו מזרחי
4. אלכסנדר ברוידא
5. ידידיה מרגולין
6. יוחאי יחיאלי
7. מרדכי גל
8. ניצה לסקי
9. תמר אגמי

מחזור כ' תשי"ז 1957
1. אברהם יום טוב
2. אסתר שאבי
3. בנימין גבאי
4. חנה סלע
5. חסיה פז
6. חיים פרג
7. יונתן רוז'נסקי
8. יצחק סורביץ
9. מנחם דרובניס
10. נגה מלץ
11. שולמית רפאלי
12. שרה בן עזרא

מחזור כ"א תשי"ח 1958
1. אהרון קרפובסקי
2. אילן ליפשיץ
3. אמירה בוכנר
4. בנימין אופנהיימר
5. דני זליגמן
6. חוה שר
7. יואב ברקאי
8. יעקוב אלוני
9. נחמן פונדק
10. צבי צוקר
11. רחל זינגר
12. רמי דור

מחזור כ"ב תשי"ט 1959
1. אפרים שאבי
2. ארזה אוסטרן
3. אורי אהרון
4. דליה שקרג'י
5. יעקב ברזלי
6. יחזקאל שורק
7. מיכל קורן
8. מנשה חביב
9. נורית פז
10. נעמה לוי
11. פנינה אלוני
12. רמי רימון

מחזור כ"ג תש"ך 1960
1. גיל זליגמן
2. יונה פז
3. יוסי שילוני
4. יעל מירסקי
5. לאה ארצי
6. מיכאל רייך
7. מיכאל רענן
8. מרדכי לצטר
9. נעמי הולצמן
10. סמדר כרמי
11. עודד ליפשיץ
12. אליהו דגן
13. עליזה שורק
14. שולה פלצר
15. שלומית גבעול
16. רוני תבל

מחזור כ"ד תשכ"א 1961
1. אסנת גינסבורג
2. יהודית זהרוני
3. לילית מוניס
4. מרים (מימי) מינץ
5. חנה בשר
6. צבי שץ

מחזור כ"ה תשכ"ב 1962
1. אביבה זמירי
2. בארי הולצמן
3. ברוך גרזון
4. מיכאל דביר
5. משה גורן
6. נעה אמיר
7. עמוס ליבנה
8. צבי בר חיים
9. צבי פז
10. צפרה סורביץ
11. רחל זית
12. שלומית דור

מחזור כ"ו תשכ"ג 1963
1. אסתר גבעול
2. אפרת סטרינברג
3. אליהו יחיאלי
4. גד רפן
5. דוד רענן
6. יהודית גל
7. יחזקאל דורון
8. מאיר בוכנר
9. ניצה תבל
10. צבי לוריא
11. צבי פרג
12. רחל הן
13. שמואל שילוני

מחזור כ"ז תשכ"ד 1964
1. דבורה גולדברג
2. הדס שמאלי
3. זיוה גינזבורג
4. זמרי שץ
5. חנה ברקאי
6. יונתן אגמי
7. משה דריימן
8. נחמה דרוזדבסקי
9. נחמיה הן
10. צבי רייך
11. ציפורה זמירי
12. רונית ויינברגר
13. שאול אגמי
14. תמר זינגר
15. תרצה שלגי

מחזור כ"ח תשכ"ה 1965 - הקליקו על מנת לראות מצגת ילדותנו
1. אריה גרינגס
2. גבי דגן
3. גדי גל
4. דני אמיר
5. דני עוזיאל
6. הדס לוי
7. הניה רפאלי
8. זאב מינץ
9. חדוה פז
10. יואב ליפשיץ
11. יעקב נוף
12. לאה לגין
13. מירי כהן
14. מלכה פרידמן
15. מרים גלדמן
16. משה יסעור
17. נעמי נשר
18. עודד זהר
19. צפרירה קורן
20. רחל מירסקי
21. שארי ברוידא
22. שמעון רוטמן

מחזור כ"ט תשכ"ו 1966
1. אילת שמאלי
2. אבנר וכטנברג
3. אריה גבעול
4. בארי בוקס
5. דליה אפללו
6. דפנה גרזון
7. ורד פידלר
8. יעקב גורן
9. ישראל קוגוט
10. לאה עזריה
11. מאיר גולדברג
12. משה זהרוני
13. משה פונדק
14. נורית ארנון
15. עליזה קובו
16. שושנה פרידמן
17. שלומית בהיר
18. שרה דור
19. תמר רוז'נסקי

מחזור ל' תשכ"ז 1967
1. דובי דביר
2. מנחם לסקי
3. יוסף מאירי
4. יאיר רענן
5. נחמה שר
6. רבקה פרידמן
7. אביב בן דוד
8. טוביה גרינגס

מחזור ל"א תשכ"ח 1968
1. גליה לוי
2. רותי רימון
3. מרים הן
4. יפה רוזנפלד
5. תמר עזריה
6. ישראל גינזבורג
7. דוד ארנון
8. שלמה שור
9. תרצה בוכנר
10. מעין תבל
11. עפרה גיארי
12. רותי זינגר
13. כרמלה שאבי

מחזור ל"ב תשכ"ט 1969
1. מנחם ארצי
2. דוד מן
3. גדעון שמאלי
4. רונית רז
5. שרה כהן
6. דורון שלו
7. רחל גרינגס
8. טובה פרידמן
9. דוד בהיר
10. חוה מאירי
11. מרים בנגור
12. דליה ירון
13. מרים קוגוט
14. אסתר גולדברג
15. תמר ליבנה

מחזור ל"ג תש"ל 1970
1. אורית גורן
2. עמוס גיארי
3. מאיר דור
4. מאיר דורון
5. זהר זמירי
6. משה מירסקי
7. בארי זיבנר
8. גבי גרזון
9. יורם כהן
10. הלל דגן

מחזור ל"ד תשל"א 1971
1. דוד פז
2. יצחק ליפשיץ
3. מרים בהיר
4. הלל ליפשיץ
5. יעל סהר
6. אורי זהרוני
7. ליאורה לוי
8. אמיתי גרשון
9. מיכל יסעור
10. דוד רוזמרין
11. חגית שילוני
12. ישראל (הבל) שרשר

מחזור ל"ה תשל"ב 1972
1. דורית קובו
2. משה עזריה
3. דוד שרשר
4. שמואל מצליח
5. חזי זרין
6. שמעון קמרי
7. חיים כהן
8. תמר שמאלי
9. חני אריאב
10. יעקב פלצ'ר

מחזור ל"ו תשל"ג 1973
1. אבשלום מדינה
2. חגית רז
3. בני זית
4. יהונתן בהיר
5. דורון שור
6. יהודית אוירה
7. דרור ירון
8. ליאת ליטמן
9. הגר נור
10. ליאת כהן
11. זהר רענן
12. עמר מינץ
13. צביה גרינגס

מחזור ל"ז תשל"ד 1974
1. רז גור אריה
2. רן ירון
3. תמר ירון
4. שי ליפשיץ
5. דני זיבנר
6. אלי ויילדהורן
7. נגה גיארי
8. עומרית אריאב

מחזור ל"ח תשל"ה 1975
1. הלה כספי
2. ענת כהן
3. יהושע שרשר
4. יחזקאל הן
5. רננה כהן
6. יעל קימחי
7. עירית גולן
8. אשל ליפשיץ
9. רון בן אנוש

מחזור ל"ט תשל"ו 1976
1. רפי אריאב
2. חן סהר
3. עשור בהיר
4. נירית פלס
5. רזלי בן דוד
6. שרה פרנק
7. עוזי זהרוני
8. מרדכי סבריגו
9. תרזה כהן
10. שמואל סבריגו

מחזור מ' תשל"ז 1977
1. עופר עזריה
2. טליה פלד
3. רוני פלס
4. נדב רז
5. עדי ברוידא
6. יצחק חכימי
7. רן ניצן
8. נורית נור

מחזור מ"א תשל"ח 1978
1. נילי סהר
2. חנה עופר
3. מיכה דרום
4. עידית מצליח
5. איל גרדי
6. נעם סמילנסקי
7. ארי ביתנון
8. הלה סמילנסקי
9. רחל שור
10. מרים כהן
11. טל גור אריה
12. ברוך פרנק
13. מיכל אופיר
14. נירה ליפשיץ

מחזור מ"ב תשל"ט 1979
1. אורנה ברוידא
2. אלון נודל
3. דורית קימחי
4. ברק ביתנון
5. תמר פלח
6. דני קוגוט
7. אסא גיארי
8. שגית פלד
9. רונן שפירא
10. רוני דנציגר
11. עמל צימרמן
12. לילך שור
13. אורית כהן
14. מעוז צור

מחזור מ"ג תש"מ 1980 – שנתון ללא בוגרים בעין חרוד איחוד.

מחזור מ"ד תשמ"א 1981
1. אורלי גל
2. איריס כהן
3. אלון קרבצקי
4. גיא גרדי
5. גיל קימחי
6. דבורה ביתנון
7. דוד וינוגרדוב
8. דני פרנק
9. הגר זיבנר
10. הראל נדב
11. טל צור
12. יפעת כהן
13. נגה שני
14. שביט שפירא

מחזור מ"ה תשמ"ב 1982
1. אמיר נור
2. עמית רגב
3. רונן רוטשס
4. אילת פלד
5. יריב מצליח
6. שירלי שינמן
7. בן ציון ביתנון
8. סמדר פלס
9. אלה זהר
10. רמון ברוידא
11. דלית נור
12. גילה קימחי
13. סיגל אלוף
14. ניר גור אריה
15. יואב לינדנבאום
16. יובל אופיר
17. ורד פונדק
18. גל צימרמן
19. רונן כספי
20. יואב ירון
21. יצחק עופר
22. יונתן הן
23. ענת רימון
24. יואל עפרוני

מחזור מ"ו תשמ"ג 1983
1. רועי רגב
2. אמיר אופנהיימר
3. תמר סמילנסקי
4. איתי רז
5. עדי שביט
6. ליאור סהר
7. יאיר קיש
8. הדס שיינמן
9. אילונה ביתנון
10. חמוטל דר
11. אדוה רימון
12. אורית אריאב

מחזור מ"ז תשמ"ד 1984
1. צפרא כהן
2. גת סמילנסקי
3. יעל פונדק
4. מירב ברוידא
5. רבקה רוחס
6. רחל שניאור
7. דוד רוחס
8. זיו גל
9. יאיר בן רפאל
10. רן שני
11. ירון צימרמן
12. ערן דנציגר
13. יואב אחיטוב
14. משה מלול
15. יואב קובי
16. עפר לוי
17. שמואל קרפמן
18. ערן אלקיים
19. משה בן הרוש
20. שמעון מסס
21. יהודה מזרחי
22. בת שבע יונה
23. תמר חזן
24. שולה אטיאס
25. ברכה מור יוסף
26. יהודית אביטל
27. סלבי רקת
28. נורית בין הרוש
29. אילת גולן

מחזור מ"ח תשמ"ה 1985
1. אופיר דורון
2. אורן נודל
3. אילה אופנהיימר
4. ברק זהר
5. גיורא פרג
6. גלעד יחיאלי
7. יפתח גולן
8. מורן קיי
9. ניב רגב
10. נעם שביט
11. סיגל דנציגר
12. עודד הולצמן
13. שרון צוקר

מחזור מ"ט תשמ"ו 1986
1. יואב קרבצקי
2. אורלי יחיאלי
3. יוסי שילוני
4. גיתית יחיאלי
5. גבריאל נוה
6. רוני גור אריה
7. אלון אופיר
8. מיכל קיי
9. צחי ברוידא
10. עפרי גרדי
11. דרור כהן
12. ניצן שפירא
13. עמיר פיין
14. ענבל צור
15. בעז פרידמן
16. טל נור
17. צפריר פלס
18. לימור דורון

מחזור נ' תשמ"ז 1987
1. שחר שור
2. גיל שני
3. אייל ירון
4. מיכל הולצמן
5. חן צימרמן
6. נימרוד בוכנר
7. דני רוחס
8. ניב פורת
9. עמרי שיינמן
10. עפרה פרג
11. נעמה רענן
12. שי קיש
13. גדעון לינדנבאום
14. אביטל זהר
15. זהר סמילנסקי
16. איתן בן רפאל

מחזור נ"א תשמ"ח 1988
1. עמרי פלד
2. חיים דן
3. עמי פורת
4. ענבל כספי
5. ליאור רגב
6. אלי ליפשיץ
7. ינון לוריא
8. יערה רענן
9. גליה דגן
10. גל פוליבודה
11. נדב סמילנסקי
12. שרון זהר
13. נגה כהן
14. דותן שץ
15. תמיר גל
16. אורית וויס
17. הלה אמוראי
18. רז נור
19. שגיא צוקר
20. נמרוד גרינגס

מחזור נ"ב תשמ"ט 1989
1. אוסנת יחיאלי
2. אפרת דורון
3. ברק גרדי
4. הילי הד
5. מאור שפירא
6. עובד נור
7. נורית גור אריה
8. סמדר סמילנסקי
9. עמית דגן
10. שני רימון
11. הדר פונדק
12. עמוס בן רפאל
13. חגית קיש
14. רינת פיין
15. אמנון יחיאלי

מחזור נ"ג תש"ן 1990
1. שביט דן
2. אילת וייס
3. אורי הולצמן
4. גיא שפרן
5. הלה הן
6. יעל לצטר
7. מיכל גורן
8. אורי מלול
9. עינת שיינמן
10. דנה אופנהיימר
11. אילון לוריא
12. גל שביט
13. יעל אופיר
14. דורית כהן
15. יוני צור
16. שירי ברוידא

מחזור נ"ד תשנ"א 1991
1. בועז אנגלקוביץ
2. יורם בר חיים
3. שלומי גרינגס
4. רון דגן
5. יזהר כהן
6. לילך נווה
7. עירית סמילנסקי
8. רוני עבודי
9. יובל פרג
10. לירז רימון
11. מיכל תנאי
12. רותם צוקר
13. חגי שץ

מחזור נ"ה תשנ"ב 1992
1. הראל גל
2. גלי אופנהיימר
3. פלג גולן
4. ענת דגן
5. מיכל פרג
6. הדר זהר
7. ניצן צימרמן
8. גבי פלס
9. נעה בר חיים
10. יואב גורן
11. מור שילוני
12. מיה צור
13. רון סמילנסקי
14. יעל צור
15. יערה לסקי
16. ברוך אנגלקוביץ
17. קרין סימון
18. יעל מלול

מחזור נ"ו תשנ"ג 1993
1. יעל רון
2. מתת הן
3. פבלו סרבסטיין
4. דובי גורן
5. שמיר שפירא
6. ערן איצקוביץ
7. נורית שני
8. ענת וייס
9. זהר פונדק
10. כרמית דורון
11. שי רגב
12. עמית נווה
13. עדי גרינגס
14. יאיר דן
15. נעם בן רפאל

מחזור נ"ז תשנ"ד 1994
1. עידן כוכבא
2. מעין לסקי
3. אבי עבודי
4. שירית סמילנסקי
5. עופר דגן
6. מירי ליבני
7. אריאל ארצי (בנדרסקי)
8. בושמת לוריא

9. מתן גולן

10. דודו מלול

11. הלה זהר

12. אורלי פורת


מחזור נ"ח תשנ"ה 1995
1. אחעד רענן
2. איליה אסייב
3. אלן סימון
4. אסף שילוני
5. גיל יונתי
6. הראל שפרן
7. טלי כהן
8. מרים הולצמן
9. נבות נור
10. ניר כהן
11. עדי דור
12. עירית קיי
13. עמרם הן
14. שי זהר
15. יוני סרבסטיין
16. מירב שיינמן
17. ינאי צוקר

מחזור נ"ט תשנ"ו 1996
1. טל מאור
2. נעם יסעור
3. עפר קמחי
4. ענבר ליבני
5. גל וייס
6. ליהי בר חיים
7. ירדן מן
8. שני גרינגס
9. הלל דן
10. שחר דורון
11. בני רון
12. הגר דגן

מחזור מ"ס תשנ"ז 1997
1. ארז פרג
2. אריאל דורון
3. יגיל יחיאלי
4. ירון יונתי
5. כנרת מן
6. נרי לסקי
7. סיגל מלול
8. עידן שץ
9. פלג שני
10. שרית גרינגס

מחזור ס"א תשנ"ח 1998
1. בני איצקוביץ
2. ענבל בן אנוש
3. רהב שפירא
4. תם מאור
5. יואל שפירא
6. אילה וייס
7. ירדנה עבודי
8. סיון דור
9. עמית דורון

מחזור ס"ב תשנ"ט 1999
1. ליאור סרבסטין
2. אלעד הן
3. דן קימחי
4. גיא זלטין
5. טל וינברגר
6. יפתח צור
7. עידו מלול
8. תמר בר חיים

מחזור ס"ג תש"ס 2000
1. איל רון
2. מזור צפדיה
3. ליעד שגיא
4. ענת קיי
5. ידיד לוריא
6. גולן מן
7. עינת הנסן
8. מעיין יסעור

מחזור ס"ד תשס"א 2001
1. ברקן צפדיה
2. ליבי אופנהיימר
3. סיני בהיר
4. דין לצטר
5. מורן דגן
6. ענבל בר חיים
7. הדר יונתי
8. נאור נוה
9. ענבר שץ
10. לי מאור
11. נטע דור
12. שחף זלטין
13. ליאור שפירא
14. נירית הנסן
15. שירה שגיא

מחזור ס"ה תשס"ב 2002
1. אורי אריאב
2. ענת פורת
3. גונן בהיר
4. ענת רון
5. גל בן אנוש
6. עמר מלול
7. יריב צור
8. עפר רענן
9. מרים פלג
10. קרן ליבני
11. ספיר דורון
12. רותי סרבסטיין
13. ענבר דגן
14. רעות שפרן
15. שלו איצקוביץ

מחזור ס"ו תשס"ג 2003
1. אבנר מסורי
2. סטסיק פלדביין
3. זוהר דורון
4. עודד צור

מחזור ס"ז תשס"ד 2004
1. יולי קולטמן
2. יעל הנסן
3. גלעד מן
4. אוהד קוגוט
5. רז מאור
6. רון מלול
7. ירין דורון
8. דניאל מסורי
9. נופר שגיא
10. צליל אריאב

מחזור ס"ה תשס"ה 2005
1. חן בן אנוש
2. ארד ארצי
3. איל יוהנסון
4. אליה לוריא
5. קידר שגיא
6. מאי לצטר
7. שהם צפדיה
8. עדן צור
9. עינת עבודי
10. נעם גרדי
11. איל זלטין

מחזור ס"ט תשס"ו 2006
1. אביגיל מירסקי
2. איה יוהנסון
3. גילי גלדן
4. גרא קולטמן
5. הדי אריאב
6. זיו דור
7. יובל דרום
8. רביד לוריא
9. רן פלג
10. תמנה שפירא

מחזור ע' תשס"ז 2007
1. רועי גיארי
2. אופיר מסורי
3. קשת ארצי
4. יותם גרדי

מחזור ע"א תשס"ח 2008
1. דור סהר
2. אלון שפירא

מחזור ע"ב תשס"ט 2009
1. חן גלדן
2. יובל גיארי
3. סתיו כהן
4. מור מאור
5. מיתר בהיר
6. קורן צור
7. דורון קוגוט
8. עמר דור
9. יונתן מירסקי
10. גיל רז
11. רומה פומיניק
12. מיתר הלר

מחזור ע"ג תש"ע 2010
1. שרון פקלר
2. נילי פרג
3. שקד לוריא
4. תומר סהר
5. רומיה מירסקי
6. ניר בהיר

מחזור ע"ד תשע"א 2011
1. כרמל דורון
2. מריק קולטמן
3. בן פלג
4. מור מאור
5. מורל צפדיה
6. חמד מדינה
7. נעה אריאב
8. רון רז

מחזור ע"ה תשע"ב 2012
1. עמרי גרדי
2. אור גיארי
3. גיא רוחס
4. עדי אריאל
5. יובל נשיא
6. עפרי שמאלי
7. איל כהן
8. אסיף צפדיה
9. נוף יוסף
10. ליאור אבן שושן

מחזור ע"ו תשע"ג 2013
1. תומר בן רפאל
2. בן ראובן
3. כרמי בהיר
4. אושר מדינה
5. רפאל צפדיה
6. שקד הלר
7. ניצן הלר
8. מאור שביט
9. אמיר קוגוט

מחזור ע"ז תשע"ד 2014
1. שיזף יוסף
2. איתי נשיא
3. אסף גוטסמן
4. טל פרג
5. דניאל רוחס
6. אמה פן
7. סהר שביט

מחזור ע"ח תשע"ה 2015
1. שירי בן צבי
2. שיר רז
3. שחר אבן שושן
4. טל קוגוט
5. סוף כהן
6. ניצן שמאלי
7. עמית הנסן
8. תאיר סהר

מחזור ע"ט תשע"ו 2016
1. גל ראובן
2. קסם צור
3. מיקה פז

מחזור פ תשע"ז 2017
1. לחן יוסף
2. עומר נשיא
3. נרי שביט
4.  טל פלדביין
5. רון שמאלי
6. גיא בן חיים
7. מיטב מדינה
8. מאיה יחזקיה